Контакти

Domaine Boyar

София, Бояна,
ул. Маринковица 2Б ет. 1
Е-mail info@domaineboyar.com
тел.: +359 2 96 97 980

Търговски отдел

София                                                                                                 
Борислав Ковачев
+ 359 888 419 888
Borislav.Kovachev@domaineboyar.com

Иван Иванов

+359 882 785 588

Ivan.Ivanov@domaineboyar.com

Юлиян Джаров                         
+ 359 887 388 469                           
Yulian.Djarov@domaineboyar.com

Милена Филимонова           
+ 359 888 238 883                           
Milena.Filimonova@domaineboyar.com

Ясен Генадиев                 
+ 359 888 615936 
Yasen.Genadiev@domaineboyar.com
 

Пловдив 

Диана Янакиева                           
+ 359 888 326306

Diana.Yanakieva@domaineboyar.com

Варна                                                                                                  
Роси Пенчева                            
+ 359 888 200 735                           
Rosi.Pencheva@domaineboyar.com

Александър Недев                        
+359 884 554 150                           
Alexander.Nedev@domaineboyar.com

Бургас                                                                                                 
Антон Стайков                          
+ 359 884 412 800                           
Anton.Staykov@domaineboyar.com

Надежда Кокалджиева        
+ 359 888 278 885                           
Nadezhda.Kokaldzhieva@domaineboyar.com

Стара Загора                                                                                    
Таня Добрева                           
+ 359 887 785 619                           
Tania.Dobreva@domaineboyar.com

Плевен

Марина Тинчева

+359 882 627 238

Marina.Tincheva@domaineboyar.com

Шумен                                                                                               
Илия Койнов                             
+ 359 882 450 303                           
Iliya.Koynov@domaineboyar.com

Цветослав Атанасов

+359 889 34 75 19

Cvetoslav.Atanasov@domaineboyar.com

Велико Търново                                                                            
Соня Стефанова 

+359 885 215 807

S.Stefanova@domaineboyar.com

Благоевград                                                                                    
Владислав Равначки              
+ 359 888 008 837                           
Vladislav.Ravnachki@domaineboyar.com

Маркетинг

София, Бояна,
ул. Маринковица 2Б ет. 1
Е-mail info@domaineboyar.com
тел.: +359 2 96 97 980

Изба "Сините скали"

Сливен
Индустриална зона, Старозагорско шосе

тел.: +359 44 619 101





Сайтът е достъпен за лица над 18 години.

Да, над 18 години съм Не, нямам навършени 18 години